Kindig Garajı 15 (S02E05)

Bu videodaki kişiler

Kindig-It Design’ın sahibi ve yöneticisi Dave Kindig, çok şey isteyen titiz (ve bazen de ünlü) olan müşterileri için eşi benzeri olmayan arabalar yapıyor.

Her tür model ve döneme ait araba üzerinde çalışıyor, arabaları sahiplerine vermeden önce sıfırdan tasarlıyor ve restore ediyor.

Kindig-It Design 15 yıldan fazla bir süreden beri siparişe uygun hot-rod yapıyor ve yeniliyor.

Salt Lake City, Utah’taki üç dönümlük tesislerinde, sipariş otomobiller de dahil bu işlemlerin hepsi yapılabiliyor.

Bazı arabalar bir hayli abartılı, bazıları ise oldukça mütevazi ama şurası bir gerçek ki hepsi de son derece modern.

Verilen sipariş ister tasarımdan son noktasına kadar tümüyle yepyeni bir araba, isterse yeni bir boya ya da arabanın üstünün açılması gibi bir değişiklik olsun, Kindig-It Design her türlü siparişe cevap veriyor ve kusursuz bir müşteri hizmeti sunuyor.


Benzer videolar

Bu videonun bulunduğu kanal

Bu videonun bulunduğu listeler

Yorum (1)

  1. gas monkey oranla çok daha derli toplu bir garaj. parçaları daha iyi imal ediyorlar. gerçek bir şirket oldukları içinde gas monkeydeki kadar drama yapmak zorunda değiller. ama kesinlikle bir tamirat tadilat değil. bence disel brothersdanda gas monkeydende olağanüstü arabalar gibi yapımlardan iyi. ama yinede belgeselle reality show arasında. ben her zaman reklam kokmuyan belgesel sevmişimdir. oda çok nadir çekiliyor. bence bu seri yayınlanmalı. çünkü adamlar hakkaten hot-rod üreticisi.

YORUM YAZ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.