TopGear 168 (S22E00) Patagonya Özel (4/4)

Bu videodaki kişiler

Top Gear: Patagonya Özel (Bölüm 4/4) Türkçe Altyazılı

Benzer videolar

Bu videonun bulunduğu kanal

Bu videonun bulunduğu listeler

Yorum (6)

 1. bbc nin niye 3lüyü paketlediğini merak eden izlesin yeter. korku filmimi seyrettim eğlence programımı belli değil. hangi akılla külleri soğumamış savaşın kalıntılarıyla oynarsın? göz yaşı ve öfke dışında ne bulmayı umuyodun? alkol ala ala düzgün düşünmeyi bırakmış çarpık bir bilinçin işi bu.

  emeğin için çok teşekkürler admin.

  kendime not:ölmeden önçe mutlaka patagonyayı gez ve o gökyüzü altında gecele…..

 2. İngilizlerin aşırı milliyetçiliğinin sonu budur 🙂 Türkiye’ye de laf ettiniz bişey demedik ama sonunda birileri patlamış bunlara, iyi oldu..

 3. bence ingilizlerin sömürgeciliğinin sonucu bu milliyetçilikle bir alakası yok..

  bıldırki hurmalar g…ü tırmalar 😀

 4. BBC üçlüyü neden paketlemiş izleyinmişmiş… Doğruyu ve yanlışı ayırt etmedeki kör ilerleyişine söyleyebilecek sözler bulmakta zorlanıyorum. Hiçbir hakaret, hiçbir dalga geçme yok. Hiçbir kışkırtma yok ve insanlar hatalı düşünceleri yüzünden saldırıyor. Kuyruk acısı değil bu, sadece akılsızlıktır bu. Aklı başında bir insan öyle bir olayda bulunmaz. Bu yapılanı haklı sebeplere bağlamak, sunucuları suçlu göstermek… O insanlardan çok farkın yok. Gelişmemiş beyin hücrelerinle bu yorumu yapabilmen bile şaşırtıcı.

 5. Yorum yapmadan olayı araştırsaydınız bari. Yaşanan savaşta Arjantin %100 haksız durumda. İngilizlerin değil arjantilerinin milliyetçiliğinin sonucu bu olaylar. Tabii bizim Türk milliyetçilerde hem ideolojik hem zekasal bir paydada Arjantin milliyetçilerle buluştuklarını görünce, olayı araştırmaya hiç tenezzül etmeden onları savunmuşlar. Gerçi böylelerin bir şey araştırmaya yeltendikleri görülmemiştir.

YORUM YAZ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.