TopGear 126 (S16E00) Orta Doğu Özel (1/2)

Bu videodaki kişiler

Top Gear: Orta Doğu Özel (Bölüm 1/2) Türkçe Altyazılı – UZUN VERSİYON

Benzer videolar

Bu videonun bulunduğu kanal

Bu videonun bulunduğu listeler

Yorum (18)

 1. admin büyük adamsın 🙂 sanırım top gear artık alyazılı gelecek? inan şuan daha mutlu olamazdım .)

 2. Jeremy dayı da terör örgütünü “özgürlük mücadelesi” olarak yansıtmış. Siyasetle uğraştığın için kovuldun. Hak vermiyor değilim..

  1. Sunucuların yaptığı espriler ve söyledikleri diğer çoğu şey aslında bir yazar ekibi tarafından yazılıyor, yapımcı onaylıyor, BBC yayın izni veriyor. Kovulma nedeni bu ya da benzeri bir şey değil yani. Yapımcıya yumruk attığı için kovuldu Clarkson.

   1. bbc nin sorumluluğu var ama clarkson ingiliz milliyetçiliğinin dibine vurmuş emperyal güçlerin yaptığı bütün vahşeti katliamı dünyanın gelişmesi için verilmesi gereken bir bedel olarak göstermeye çalışan ırkçının teki. bu tek seferlik bir olay değil. çin hindistan burma afrika patogonya. bu adamın ne halt olduğu baştan belliydi.

    1. Jeremy, evrenin sırrını vermeye kalksa; BBC yapımcıları/yönetimi onaylamazsa o yayınlanmaz. Dolayısıyla söylediği her şey BBC’nin sözüdür. Bunda yıl hemen her ülkeye laf sokan adam bunu kendi başına, kendi inisiyatifiyle yapmaya muktedir değil. Yapar, sokar lafını. BBC makaslar, eğer arıza durum varsa. BBC de aynı fikirde ki yayınladı o kadar senedir. Ki daha önce de dediğim gibi zaten söylediği hemen her kelime BBC yazarlarının kaleminden çıkma sözler.

 3. Altyazılı izlemek kesinlikle çok daha keyifli oluyor. Çeviri de çok başarılı. Top Gear’ın eksik bölümlerini yayınlamaya devam edecek misiniz ?

  1. Teşekkürler. Bu çeviriyi kendimiz yaptık ve pek kolay olmadı. Dolayısı ile eksik her bölümü çevirme imkanı yok maalesef. Ama altyazılı bölüm buldukça ya da çevirmeye değer özel bölümler için zaman ayırabildikçe yenileri gelecektir.

 4. Emeğinize sağlık, Türkiye`de belgesel namına içerik üreten sayılı sayfalardansınız. İmkanı olmayı, izleyemeyenler, kaçıranlar için gerçekten çok iyi oluyor.

 5. Bölümler için çok teşekkür ederim.
  Ve bu bölümden dolayı Top Gear izlememe kararı alacaktım ki buna üzülmeyeceklerini farkettiğim için devam 🙂

  1. Admin in dediği gibi sonuçta patavatsız bir komedi programı çok takılmamak lazım. Tabii ki her insan gibi kendi milliyetçiliğini yapıyorlar.

 6. Suriyeye gireli 500 metre oldu ve daha iyi öyle mi? O yüzden şimdi o çok beğendiğiniz Suriyenin insanları o güvenli değil diye yelek giydiğiniz ülkenin topraklarına kaçıyor. Umarım bu dediklerinin farkındalardır da birazcık da olsa vicdanları sızlar.

YORUM YAZ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.