//www.dailymotion.com/embed/video/k2zvDPasrEX9gWmnrE8

Tamirat-Tadilat 135 (S13E16) Sezon Finali

Bu videodaki kişiler

Sıra: 135 | Sezon: 13 | Bölüm: 16 | Yayın Tarihi: 16.01.2017


Tadilat:
– Cadillac Type 53 Roadster V8 (1916)


Sunucular ve Türkçe Dublaj Sanatçıları:

– Mike Brewer » Uğur Taşdemir
– Edd China » Murat Şen

Benzer videolar

Bu videonun bulunduğu kanal

Bu videonun bulunduğu listeler

Yorum (7)

  1. Program İngiltere’deki yayınından tamamen uzaklaştı. Amerikan gevşekliğine büründü. CAR SOS programı keşke bitmeseydi. En kayda değer program tim ve fuzz’ın programıydı.

  2. yalan dolan dolu bir bölümdü. yok ralli varmış yok dönör araba ödünçmüşmüş. yahu mike arabayı alır ed tamir eder bu kadar. 12 sezondur millet bunu severek syrediyor niye parmaklıyon? tamir edilçek arabamı bitti yeryüzündede saçma sapan işlere giriyon. bu aynı balık avlamak gibi seveni var kardeşim sanane? millet misina ile jaws yakalamaya çalışmıyor zaten. olay işin huzur vermesi rahatlatması bir şeyleri yapmanın zevki… amerikalı hamamböçekleri işte neyin üstüne çıksalar pisliyorlar.

  3. bu bölüm sanki öylesine artık edd gidiyor hadi onun istediği gibi olsun diye yapılmış galiba donör araba bulunur rica minnet bi yerden edinirsinde kim satar antikasını hemen zaten motoru takmasından anladım bu aracı alacaklarını eski konseptinden baya uzaklaşmışlardı zaten iyi oldu edd reis için

    1. fikrin edd çıktığını hiç zannetmiyorum. adam normal arabayı toplatmıyorlar bana diye işten çıktı 1917 modeli nasıl toplar. zaten toplama namına doğru düzgün ne gördük? biraz şase işi o kadar. normalde edd hasarlı parçayı açar gösterir anlatırdı. bu son sezon en kötü sezon bu açıdan. o yüzden mike büyük ihtimal bu arabaları alırmış gibi yaptı her şey ayarlıydı.

YORUM YAZ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir