//www.dailymotion.com/embed/video/k4By5ikNND6KhJm1YXb

Tamirat-Tadilat 131 (S13E12)

Bu videodaki kişiler

Sıra: 131 | Sezon: 13 | Bölüm: 12 | Yayın Tarihi: 05.12.2016


Tadilat:
– Chevrolet Camaro RS 350 (1973)

Benzer videolar

Bu videonun bulunduğu kanal

Bu videonun bulunduğu listeler

Yorum (8)

 1. o kadar uğraştılar ama oradyatör ızgarası… çok kötü dizayn. 37.000 dolar hemde. 0 kmsi 27.000 hemde. klarkson bu konuda haklı. belli klasikler hariç eski arabayı ayakta tutmak veya modifiye etmenin makul tarafı yok. hele camaro gibi çok üretilen araçların değeri öyle yatırım seviyesinde artmıyor. kısaca 0 alırsanız baştan cebinize 10.000 dolar koymuş oluyorsunuz zaten 0 araba rutin servis dışında uzun süre tamir derdi olmaz.
  https://www.carsforsale.com/1973-chevrolet-camaro-for-sale-C1061624
  https://classiccars.com/listings/find/1973/chevrolet/camaro

 2. Admin şu bağlantı hızı sorununu bi hallet. Berbat , senin internetin donuyor ben ise benim internetim donuyor zannediyorum.

   1. oooooooo ban atmışız.. 😀 kusura bakma birader ilk ve sonraki yorum için bu günlerde biraz bunalımdayım canını sıktıysam özür. yani ban attığın için yazmıyorum zaten bana ban atsan nolur atmasan nolur . patavatsızlığım ettiğim için yazıyorum bu yorumu

    1. Rica ederim, olur arada öyle. Hakaret olmadığı sürece her mesajı yayınlamaya ve cevaplamaya çalışıyorum. “Donma” dediğiniz şey görüntünün bir saniyeliğine karıncalanmasıysa, o maalesef yayından kaynaklanıyor. Yani her ay çatır çatır faturasını ödediğim dijital yayın platformunun “kalitesi”nden. Beklesem tekrarını yakalayıp tekrar kaydederim ancak en hızlı şekilde sizlere ulaştırabilmek için ilk yayını yüklüyorum. İzlenmeyecek seviyede parazit olursa zaten yüklemiyorum. İyi seyirler.

 3. merhaba iyi günler west coast custom videoları gelicek mi ?
  başarılar diliyorum 🙂

YORUM YAZ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.