//www.dailymotion.com/embed/video/k7hcZePCu1UOvViekpu

Tamirat-Tadilat 118 (S12E17)

Bu videodaki kişiler

Sıra: 118 | Sezon: 12 | Bölüm: 17 | Yayın Tarihi: 12.10.2015


Tadilat:
– Honda S2000 (2003)

honda-s2000


Sunucular ve Türkçe Dublaj Sanatçıları:
– Mike Brewer » Uğur Taşdemir
– Edd China » İlham Erdoğan

Benzer videolar

Bu videonun bulunduğu kanal

Bu videonun bulunduğu listeler

Yorum (12)

 1. Sayın yönetici;
  Ben tam bir tamirat tadilat tutkunuyum. Bu adamların iş yapış stilleri hoşuma gidiyor. Lütfen bu programın bölümlerini daha sık siteye eklemeniz mümkün müdür?

 2. Admin bu programı seviyoruz. Bunu kendi istatistiklerinizde de görüyorsunuzdur. Bu nedenle daha sık yüklemenizi rica ederim. Mesela overhaulini bana itici geliyor. Nedeni klasikleri yapıyorlar ama hep arabalar birbirine benziyor. Akılcılık yok at yenisini tak var. Ayrıca en itici şey de işten anlamayan bir kadının bütün işe hakim gibi olanı anlatması. Bir bölümde sadece lastik söktü onda da epey zorlandı

  1. Katılıyorum ama her bölüme ulaşma imkanım yok maalesef. TV’de ne zaman denk gelirsem… Bundan sonra haftada bir ancak gelir yeni Tamirat-Tadilat’lar.

  1. 7 ve 8. sezonlar tam, diğerlerinde eksikler var. Tamamlananları sitenin sağındaki “tam sezonlar” bölümünde sayfa halinde sunuyorum. 12’yi de birkaç haftaya tamamlayacağız sanırım. Teşekkürler.

 3. admin eline sağlık bu adamlar süper.sezon 12 tamamlarsanız daha ne olsunki.,
  bide 13. sezon ne zaman başlıyor.discovery 4 temmuz pazartesi 2016 diyor o kadar mı geçmi başlıyor bu program çok kötü öyleyse.

 4. bu adam tam bir profesyonel. Türkiye’de de keşke böyle kaliteli sanayi ustaları olsa. Adam koca şirketin tamir edemediği motoru tamir etti.

  1. Aynen kardeşim bu usta manyak bi adam. Anlamadığı bişey yok. Üstelik birde her marka her modelde aynı ustalığı gösteriyor. Kaporta, boya, elektrik gibi dallarda bile iyi bi bilgiye sahip. Sözde motor ustası ama. Herif baştan sona her yerini kendi yapıyor. Yardım aldığı konu çok az

 5. sırf bu program için bile discovery channel aboneliği alınır.ilk başladığından bu yana takip ediyorum bu programı.(2005-2006)

YORUM YAZ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.