TopGear 083 (S10E03)

Bu videodaki kişiler

Sıra: 83 | Sezon: 10 | Bölüm: 3 | Yayın Tarihi: 28.10.2007


İnceleme:
– Ferrari 599 GTB Fiorano
– Ferrari 275 GTS
– Rolls-Royce Phantom Drophead Coupé

Özel İçerik:
– Bugatti Veyron, Eurofighter Typhoon jet uçağı arasında bir yarış
– Peel P50 ile BBC ofisinde bir gün.
– Lexus LS600 otomatik park özelliği.
Konuk:
– Ronnie Wood
– Fiona Bruce
– Dermot Murnaghan
– John Humphrys


Sunucular ve Türkçe Dublaj Sanatçıları:
– Jeremy Clarkson » Uğur Taşdemir
– James May » Oğuz Toydemir
– Richard Hammond » İlham Erdoğan
– The Stig 😉

Benzer videolar

Bu videonun bulunduğu kanal

Bu videonun bulunduğu listeler

Yorum (6)

  1. Emeğine sağlık admin daha yeni bölümler olursa daha çok sevinirim devamını sabırsızlıkla bekliyoruz

  2. top gear iyi hoş ama bu jeremy ve diğerleri incelemelerde gram dürüstlüğü yok. ktm xbow da demediğini bırakmadılar çalıştırma faslına,, ferraride oh ne iyi çekiyor resmen. ford fiat nerdeyse ne yaparlarsa iyi. gm in holden dışında ne çıkarsa kötü…. hakkaten çok tutarsızlar. aynı probleme sahip arabaya markasına göre muamele ediyolar.

    1. Program tamamen kurgu ve komedi üzerine kurulu. İngiliz arabalarına karşı pozitif ön yargılı davrandıklarını da gizlemiyorlar. O kadar ciddiye almayın.

      1. yayıncılık etiği denen bir şey var. şimdi aç google üfürükçü hoca yaz. karşına tonla tecavüz ve dolandırıcılık haberi gelir. yani biz belki bu programın belgeselden çok reailty show olduğunun farkındayız peki bunun farkına varamıyçak durumda olanlar? Bu yüzden programlar belli isimler halinde belli ambalajlar halinde önümüze sunulmak zorunda. Bu yayıncılık sorumluluğudur. Topgear ın Ortadoğu özeli geceyarısı ekpresinden bile daha etkili olmuştur. İşinize gelince çiddi yorum işinize gelmeyince bu şaka diyemessiniz. Bu aynı ana haber bültenin araya uydurma haber almasıdır. Sonuçta karaladıkları arabaları üreten ekmek yiyen binlerce kişi var. BBC güya reklam kabul etmiyor. Ama külliyen yalan. Resmen bunlar parayla alınmış reklam üretiyolar. İngilizler aşırı yalancı bir ulus. Devlet televizyonlarından bile belli.

YORUM YAZ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.