Büyük Tur 03 (S01E03)

Bu videodaki kişiler

2. kısım:


Büyük Tur (The Grand Tour)


Benzer videolar

Bu videonun bulunduğu kanal

Bu videonun bulunduğu listeler

Yorum (29)

 1. Açılmıyor yahu bu güzide bölümü izlemek için can atıyordum bilhassa da bu bölüm çok özeldi. NEDEN doğru çalışmıyor!!!!

 2. kim ne derse desin çok yavanlar. yani reality show desen değil dizi desen değil belgeswl desen değil en önemliside iyi desen değil. bunun belki onda biri parasına çektikleri eski sezonları tekrar tekrar seyrediyorum ama bunu çevirip açmak içimden gelmiyor…. kendi egoları kör etti düşüncelerini yeteneklerini. olmuyor.

  1. 5. Bölüm çıktı hala 3’de kaldı site… Diğer sitelerde 5. bölüm bile varken ısrarla bu siteden takip etmek istiyorum ama bu gidişle başka yerlerden izleyecağiz sanırım

 3. eski tatları yok ama yinede çok iyiler , otomobillerden biraz uzaklaşmış komedi ağırlıklı bir show olmuş yinede izleniyor teşekkürler admin

 4. merhaba, 4-5-6. bölümler nerede. diğer sitelerde alt yazılarını da bulamıyoruz. Birileri el atsın lütfen bu konuya….
  ingilizce alt yazı ile yarım yamalak olmuyor, zevksiz oluyor.

  Bu arada bazı arkadaşlar talk show kısmını eleştirmiş, kısmen katılmakla beraber genel espri tarzları hoş bence.

  1. aynen yeni format daha akıcı. Eskiden ünlüleri çağırıp yarıştırdıkları sıkıcı yavan ve sıradanlaşmış bölümü çıkarmaları dinleyici geri bildirimlerini ne kadar önemsediklerini ve bu doğrultuda aksiyonlar aldıklarını bizlere açıkça gösteriyor.

   1. sanki siz çeviriyonuz biyerlerden yürütemedim hala demiyoda. Millet 5. bölümü hazırlıyor

  1. Daha da beklicez sanırım… adminin verdiği cevaplara bakınca… laubalilik dizboyu… diğer sitelerde var kardeş ordan izle bence. Bu siteden takip etmek istedim ama olmadı :/

 5. Bu ne yorumlar admine ver yansın etmişsiniz kısaca özetleyeyim boşa demezler aciz insan şikayet eder diye. Madem bu kadar sitemkarsınız buyrun başka sitelerden izleyin he tabi ingilizce biliyorsanız.. bilmiyorsanız emek verilen işe önce saygılı olun sonra düşüncelerinizi yazın lütfen.

 6. (koyanadam) saygısızlık değil ihmal şu an en çok istenen şey yeni bir bölümün yayınlanmasıyken gidip motor belgeseli koyarsan çeviri yapmak yerine haliyle tepki alırsın. biz yapılan işe saygısızlık etmiyoruz biz güzel yapılan işin devamı olmamasından şikayet ediyoruz madem yorum yapın istek şikayetleri dile getirelim diye buralar var bizde ifade özgürlüğümüzü kullanıyoruz.

 7. Admin 5 dk da bir 30 saniyelik reklam koyuyorsunuz. Jeremy clarkson programdan bu kadar para kazanmamıştır. Kaldırın demiyorum ama azaltın lütfen.

YORUM YAZ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.