Olağanüstü Arabalar 12 (S02E02)

Bu videodaki kişiler

Shane ve Dan olağanüstü arabaları alıp onları daha iyi, daha da mükemmel bir hale getiriyor ve arabaların sınırlarını zorluyor.

Makine uzmanları Shane ve Dan efsanevi bir ikinci sezonla Olağanüstü Arabalar’a dönüyor. Shane ve Dan olağanüstü arabaları alıp onları daha iyi, daha da mükemmel bir hale getiriyor ve arabaların bile sınırlarını zorluyor. Neredeyse 300 km hızla giden Masseratiler, buz üstünde adeta dans eden Porsche arabalar, çölde giden Bentley’ler…. Hepsi ve çok daha fazlasıyla Olağanüstü Arabalar’ın ikinci sezonunda! Mühendislerimize göre mükemmellik kavramı bile mükemmelleştirilebilir!


Benzer videolar

Bu videonun bulunduğu kanal

Bu videonun bulunduğu listeler

Yorum (2)

  1. Önceki videoların birisinde, videolarda 2 dk bir reklama girmesine dair size bir yorum yazmış yorumumda da bu durumun devam etmesi durumunda bu siteye tekrar girmeyeceğimi söylemiştim. Aradan zaman geçti. sorunun düzeltilmediğini görüyorum. Önceki yorumumda bana bu konuyu link atarak cevap vermiştiniz. linke göre video player kaynaklı sorun demişsiniz. Lakin kasım ayı tarihli bu gönderi üzerinden verdiğiniz cevap şekliniz hoş değildi ve bir player değiştirememek gibi basit bir sorunu aşamıyorsunuz. 1nsene olacak hala yol almamışsınız. Ad blok gibi uygulama kullanmak istemiyorum. Bu belgesellerin yapımcısı siz degilsiz. kaydedip yüklüyorsunuz ki bunu sadece siz yapan da değilsiniz. Başka siteler bunu yapan başka yerler de var. Zorlasa da ingilizce olarak izlendiğinde her belgeseli bulmak mümkün. Zamanında iyi şeylerde size teşekkür ettik, ama Abartmıyorum 20 den fazla reklama girdi video. Bunu çekemem ve tiraj veremem. Sadece bu sitede olan belgesellerde olmadıkları için bu siteye bir daha giriş yapmayacağım. Buradakileri de dikkatli olmaya teşvik etmek istiyorum. Kolaylıklar dilerim

    1. Öncelikle değerli yorumunuz için teşekkürler.
      Sizin “bir player değiştirmek” olarak gördüğünüz şey aslında aylar sürecek bir upload işlemi oluyor. Bir belgeseli upload etmek 3 saat sürüyor. %90’da “bir hata oluştu” derse, sil baştan. Şimdi bunu 1000 belgeselle çarpın, ne kadar süreceğini tahmin edersiniz. Aylarca uğraştık, farklı bir siteye bunları yükledik diyelim. İki gün sonra telif yüzünden silinmeyeceğinin ya da o sitenin de reklamları DailyMotion gibi abartmayacağının garantisi var mı? Yok. Telif konusunda şu an en rahat (%100 değil) ortam DailyMotion bizim için. Ok.ru, mail.ru, vk.com, vimeo, hepsini denedik. Hepsinde yüzlerce bölüm yüklemek için harcadığımız yüzlerce saat heba olup gitti. Bunun yarın dailymotion’da olmayacağının da garantisi yok maalesef.

      Umarım açıkça anlatabilmişimdir durumu. Ben de hoşnut değilim ama gidecek yerimiz kalmadı. İyi günler.

YORUM YAZ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.