Olağanüstü Arabalar 01 (S01E01)

Bu videodaki kişiler

Aston Martin Vantage V8

Girişimci Afzal Kahn ile uzman tamirciler Ralph ve Ranen, mükemmel görünen olağanüstü arabaları yeniden tasarlayıp sergiliyor. Ralph ve Ranen eşsiz projeleri yürütürken Kahn ise onlara asla bulamayacakları profilde müşteriler getiriyor. Bu üçlü bir araya geldiğinde bulunması zor bir çeşitlilikte yetenek ve olağanüstü ürünler ortaya çıkıyor. Her bölüm yol testi ve araba gösterimi ile bitiyor fakat en önemli soru şu: Afzal üretilen arabaları kendi lüks showroom’unda sergilemek isteyecek mi?


astonmartinvantage

Benzer videolar

Bu videonun bulunduğu kanal

Bu videonun bulunduğu listeler

Yorum (8)

 1. ilk 15 dakka kötü bir eality show seyrettim. sonra güzel tarafı azçık astonun debriyajını gördük sonra ne alakaysa sipitfira bindiler. sonra internet içad edilmediği için yarış pistinde hazır süper şarj kiti aradılar. khan denen tipin ağırlığın bütün sürüş özelliklerinin içine ettiğinden haberi yok. dahada kötüsü astonun resmen içine ettiler. james may kıçıyla gülüyodur ne dediğimi anlanak isteyen varsa şu bölümü seyretsin
  http://www.otobelgesel.com/index.php/topgear-81-s10e01-turkce/

  GT arabası demek yarış arabası demek değildir. Konforlu ve iyi sürüş özelliklerine sahip uzun yol arabası demektir. arabaya yarış süspansiyonu koyduğunuz abd artıko bir spor arabadır pist arabasıdır. pist arabasındada klima elektrikli koltuk gibi şeyler olmaz.

  süspansiyon ile ilgili verdikleri bilgi zurnanın zırt dediği yer oldu benim için gerçektende ilgilenenler aventime modifiye ederken james mayin açıklamasını izlesin.
  http://www.otobelgesel.com/index.php/topgear-99-s12e03-turkce/

  bu adamlar atın üstüne beyaz çizgi çekit zebra yaptıkları düşündü. amerikan kırsalındaki göbekli bill ve bob bile bundan sıkı iş çıkarır.

  arabayıda zaten chesire götürmekle isabetli karar almışlar 😀

 2. Öncelikle sitenizi her gün ziyaret ediyorum ve çok başarılı buluyorum,bu programı ise oldukça beğendim,yapmacık amerikan programlarındansa bunu tercih ederim.videoların devamını sabırsızlıkla bekliyor başarılar diliyorum.

YORUM YAZ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.