Avustralya Kamyoncuları 29 (S03E11)


Direksiyona her oturduklarında hayatlarını ve işlerini tehlikeye atan bu gözüpek kamyoncular; çetin koşullara göğüs geriyor, tehlikelerle karşılaşıyor ve maceralarla dolu bu işin gerek özel gerekse meslek hayatlarında önlerine çıkarttığı bir takım zorluklarla baş ediyorlar.

İster yangın, ister sel, isterse vahşi hayvan, isterse de her an devrilme tehlikesi; bu kararlı sürücüler yüklerini vaktinde ve hasar görmeden yerlerine ulaştırmak için çetin bir mücadele veriyorlar.

En ufak bir gecikme, bir hata ya da dikkatlerinin bir an için dağılması onlara çok şeye mal olabilir.


ot-29-ss

Benzer videolar

Yorum (3)

  1. Ben bu adamları anlayamadım.Sürekli toprak yollardan gidip hep tırı hemde yükü parçalayacak fantezileri yaşıyolar sonrada o kırıldı bu bozuldu şikayet ediyolar.Asfalttan gitsene be kardeşim yol yokmu o avustralya denen ülkede.

    1. Avustralya oldukça büyük bir ülke ve neredeyse İstanbul kadar nüfusa sahip. Bu nedenle yerleşim çok seyrek. Kıtayı kaplayan sadece 3-5 düzgün otoyol var. Diğer yollar ise bu dizide görüldüğü gibi. Asfaltlı yollar da çöl iklimine, o sıcakta aniden bastıran yağmurlara, toprak kaymalarına filan fazla dayanamıyor.

  2. sabah 'da 'Avustralya'da uzun yol kamyoncuları' diye bir belgesel izledim. Ne güzel meslekler var ya, ziyan ettik hayatı : + İlave olarak belgesel izleyip uyuyalım. avustralya uzun yol kamyoncuları olsa iyi olur, olmadı afrikada aslan kaplan da olur, yılan çıyan sevmiyorum :

YORUM YAZ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.