TopGear sitesindeki sunucu resimleri kaldırıldı.

topgearcom

TopGear Resmi Sitesi: www.topgear.com

Haber detayları: www.theverge.com/2015/4/2/8333763/top-gear-website-removes-clarkson-hammond-may

Eski Site:

topgearcom1

Yeni Hali:

topgearcom2

 

Benzer videolar

Yorum (25)

 1. yazarlar olayı götürüyor. bir çok dizide örneği var. eğer replikleri klarkson yazıyorsa harbiden top gear biter. ama tersiyse devam eder.
  özellikle may karakterine bakın. romanya özel kısmında dacia sandero replikleri. resmen yazılmıştı. o showda gerçek kişilikleri ne kadarı var?

  1. O yazılanları editörlerin kaleminden çıkıyor elbette. Ama 12 senedir bu tarz, sunucuların üzerine yapıştı. Aynı şeyleri başka biri söylese aynı etkiyi vermez. Ki ilk bölümlerde bu kadar net değildi karakterler. Richard’ın aptallıkları, Jeremy’nin küstahlığı, James’in “kaptan yavaş” olması ve teknik takıntısı sonra sonra oturan bir şey. Bunu şimdi yeni bir sunucu kadrosu seçip onlara giydiremezler.

 2. o kadar ün için bırak karakteri üstüne giymeyi şeytana ruhunu satçak tonla insan var. May karakteri özellikle bana çok şey anlatıyor. Ona bakıp tanıdığımız bildiğimiz gibi biri diyoruz. Ama gerçek may ne kadar derinde saklanıyor? Autocar dergisinde yaptığı şey aslında bizim ingiliz centilmeni mayin gerçekten bir sınırı olduğunu gösteriyor. Bana sorarsanız tamimiyle kendi insiyatifimdir. Kaptan yavaş yavaş veya teknik konulara haddinden fazla takıntılı biri değil. Sadece editörlerin karikatürize ettiği bir karakteri oynuyan bir sunucu. eğerki BBC top gearın ucuz bir taklidi yerine gerçekten aralarında “SAHTEDE OLSA” kimyasal bir reaksiyon yaratbilçekleri bir üçlü toplayabilirse yeni top gear eski top gear kadar başarılı olabilir. klarson ve ekibi ise ançak BBC nin destek ekibi kalitesinde bir destek ekibi toplarsa benzer başarıyı sağlarlar. Şunuda eklemem lazım o showda gerçek karakterini ortaya koyan tek kişi klarksondu. Oda kendi egosunun kurbanı oldu. yaşlanan bir insanın kendini genç görmesi aslında. kaybettiği performansı eminimki top gear yöneticilerinin gözüne batıyordu. Bir anlamda aslında top gearı BBC de bıraktılar. Klarksonda değil.

  1. Aynı şeyi söylüyoruz. Bence de oyuncular, gerçekte elbette o kadar salak ya da takıntılı değiller. Bu yüzden dedim zaten, başka bir role giremezler 12 sene sonra. Polat Alemdar’ın komedi dizisinde oynaması gibi olur 🙂

 3. sayın server yaklaşık 8 gündür video eklemiyorsun acaba elindeki materyallerin tükenmesindenmi yoksa zaman ayıramıyormusun?

 4. 800 beygirlik aston martine baktıyorum (yukarda) hayatta en zamanlama listesine giremez. böyle pist arabalarını neden üretirlerki. top gear ekibininde dediği gibi saçma arabalar. bence süper car bile değiller. top gearı seyretmeden önce bir halt zannederdim bunları. ama seyrettikten sonra zaten böyle bir arabayı normal bir sürücünün kullanabilçeğinin çok üstünde bir şey olduğunu anladım. yani bunu alçak zengin insan ne zannediyor kendini? stig ariel atomu versen 50 de biri fiyatındaki road legal araca geçilirsin pistte. buda tam bir utanç kaynağı olur. onun dışında markete bile gidemiyçeğin araç ne işine yarar? hakkaten saçma araçlar.

 5. Admin 10. 11. ve 12. sezonları başka yarden altyazılı bulabilirmisin BBC Knowledge’dakinde haberleri kesiyor

 6. Admin Discovery yeni tamiralat tadilat bölümlerini gösteriyor Nationalgeographic de araba S.O.S gösteriyor 3.sezon onları yükleyecekmisin ?

 7. digiturk bbc knowledge yayınını kesti. yerinede başka kanal getirmedi. zaten katarlı araplara satılmış digiturk. tahaüt bitsin değiştircem. web tv si beş para etmez. NG ve HistoryChanneldan başka bir kanal kalmadı ondada belgesel değil belgesel reklamı ile ilkokul seviyesinde bol efektli hollywood belgeselleri ve reality showları var. digiturk almayın berbat.

 8. öncelikle videolar icin cok tesekkürler severek izliyorum fakat uzun zamandir yeni video yüklenmiyor ne zaman yüklersiniz acaba yenilerini ? tesekkürler

 9. her gece devamlı olarak sitenizi takip ediyorum Ama Bu sıralar cidden boşladınız durumu sitenizdeki her bölümü terkrar tekrar izledim sizden hepimiz adına yeni bölümler bekliyoruz en kısa zamanda.

 10. merhaba. günde en az on kere sitenize giriyorum ama haftalardır bir yenisi eklenmiyor. zaten hali hazırda memleketimizde malesef kaliteli bir iş yapan yok sayılır sizin gibi ender siteler hariç. yaptığınız işi takdir ediyorum ve sabırsızlıkla yeni videolarınızı bekliyorum .

YORUM YAZ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.