Efsane Avcıları: Yakıt Tüketimi

Bu videodaki kişiler

MythBusters: Yakıt Tüketimi

– Yeni nesil motorlar mı, eski nesil motorlar mı daha az yakıt tüketir?
– Otomobilden daha çevreci olduğu için motosiklet kullanmak mantıklı mı?
– Aerodinamik bir motosiklet ile daha az tüketim elde edilebilir mi?

Benzer videolar

Bu videonun bulunduğu kanal

Yorum (7)

  1. ne yazıkki bu yıl son sezonu çekiyolar. sunucular kamera arkasında pek iyi anlaşamıyorlarmış. Ama show un kendisindede belli ediyordu jamie çok çiddiydi. belgesellerin artık reality show a dönüştüğü bu zamanda bütün yükü adam a yüklemek demekti bu. top geardaki hostların katlandığı rezillikleri düşünürsek jamie gerçektende vasat bir host. adam ise gerçektende kanını dökmeye varçak bir çaba gösteriyo. sonuçun bu olmasıda gayet doğal. umarım yeni projelerle ekrana dönerler.

    1. 13 sene sonra mı anlaşamamaya başladılar, enteresan. Programı başından beri Adam sırtlıyor zaten. Onun eğlencesi olmasa Jamie ile çekilmezdi. TV’ye uygun bir adam değil, iyi bile dayanmışlar.

      1. genel kural işler iyiyken kimse ses çıkarmaz ama yıllar içinde rekabet çok arttı ama showda bir türlü konsepti ilerletemediler. mantıklı bakıncada jamie ile zaten bir kimya oluşturulamaz. adam soy gaz gibi. etliye sütlüye karışmıyor. kendisinede karışılsın istemiyor. sırf bu yüzden 3 tane elemanı başka hangarda çalıştırdı. halbuki show dünyası kişisel ödün gerektirir. kimse james may in topgeardaki kişiliğinin gerçek olduğunu düşünmez.

  2. neticede 13 tıla rağmen daha iyi yapılamadı. favori serilerimden biriydi bitmesine üzüldüm.

  3. neticede 13 yıla rağmen daha iyisi yapılamadı. favori serilerimden biriydi bitmesine üzüldüm. ortalık saçma sapan şeylere kaldı.

YORUM YAZ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.