Efsane Avcıları: Roket Araba

Bu videodaki kişiler

MythBusters: Rocket Car


roket

Benzer videolar

Bu videonun bulunduğu kanal

Yorum (7)

 1. hocam çok iyisin format belli ama bu efsane avcılarını yalnızca sen paylaşıyorsun. Daha önce ki açıklamalarında paylaşcağını söylemiştin ben hem teşekkür etmek hem de daha fazlasını istemek için yazıyorum. Şimdiden teşekkürler emeğine sağlık.

  1. Teşekkürler. Sevdiğim bir seridir, bana kalsa hepsini paylaşırım ama otomobille ilgili olanları paylaşmak durumundayım formatımız gereği.

   1. ne diyelim o zaman keşke size kalsa 🙂 ama yine de beklemedeyiz bence efsane avcılarına bir imtiyaz sağlanabilir ama taktir sizin 🙂

   2. admin emin ol ki muhteşem arabalar gibi showların gerçek araba severlere yakınlığı nasıl yapılırın fıstık ezmesi fabrikasını anlatan bölümünden daha yakın değil.
    hızlı ve öfkelinin richardının zaten gas monkey marka tekila satışı ve yine gasmonkey steak housue war… yani düşün jeremy klarksonun sakal bırakıp şarap işine girdiğini.
    o yüzden hiç olmassa adam savage ın indiana jones şapkasının hatırına koy şu seriyi. çünkü adam ve jamie şu dandik araba showlarındaki uyduruk reality oyuncularından on kat iyi kaynak atar üretim çekerler.

    1. Teknik olarak bu benzetme doğru olabilir. Ancak formattan çok sapmamak adına, direkt ilgisi olmasa da içinde “motorlu araç” olan belgeselleri/dizileri koymaya çalışıyorum. Yarın yeni bir şeyler deneyeceğiz mesela.
     Şahsen Olağanüstü Arabalar’ı ve “İşte Sürat İşte Ses”i “bakalım bu sefer nasıl yapacaklar?” diye düşünerek değil, “iki güzel araba görürüz belki” diye izliyorum.

     1. Olağanüstü Arabalar ve İşte Sürat İşte Ses her ikiside arabanın orjinaline sadık kalmadan baştan sağma iş yapıyorlar. özellikle gas monkey stili dedikleri şey felaket. ellerine geçen bütün arabaların süspansiyon sistemleri görünüş için kesip biçiyorlar. hakkaten iyi sistem kursalar onuda kabul ederim. hatta reailty kısmının düzmece olmadığını bilsem onuda kabul ederim. ama Jeremy Klarksonun dediği gibi içinde gerçek peynir olmuyan peynirli sandeviç gibiler.

YORUM YAZ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir