www.dailymotion.com/embed/video/k5s046Y0k4yQ7JgZ11f

Beşinci Vites 214 (S23E01)

Bu videodaki kişiler

Fifth Gear (Beşinci Vites)

 • Range Rover Autobiography (34.5/40)
 • Mercedes-Benz SL63 AMG
 • Maserati GranCabrio
 • Audi R8 V10 Spyder
 • BMW M135i
 • BMW HP4
 • Dacia Sandero

fg-214

Benzer videolar

Bu videonun bulunduğu kanal

Bu videonun bulunduğu listeler

Yorum (3)

 1. kötü program diyemem. bütün amerikan programlarından çok daha iyi ama aynı şekilde testlerinin kalitesi verdiği bilgi top geardan az. eylence bakımındanda aynı ligde bile değil. ne biliyim ben topgeardan daha toplu ama daha az eylenceli bir şey bekliyordum. Land Rover testi tamamiyle saçmaydı. reklamda klarksonu bile gölgede bıraktılar. üstü acılan arabalarda ise testi beyenmedim eğer topgear triosu olsaydı çıkar en kötüsü masserati ama paramı ona harçardım derdi. hakkaten o üçü arasında hava atmak için araç alsam kesinlikle maseratiyi alırdım. çünkü 160 la giderken zaten beni kimse göremez. yani testleri aptalça….

  1. TopGear, İngiliz ürünlerini %90 över, kayırır; %10 dalga geçerdi şakayla karışık. Bunlarda da o %90’lık bölüm var ama %10’luk dalga bölümü olmayınca çok göze batıyor bence de. Amerikan programları %70 Amerikan malını över; %30 diğer malları gömer. 2 saat mesafedeki fabrikaya 600 beygirlik sıfır Ford motoru sipariş edip arabaya takar, “ne kadar performanslı bir araç yaptık yareppimmm” diye övünür kendince. Fifth Gear’da faydalı ve gerçek hayata uygun gördüğüm tek özellik, ikinci el araçlarla ilgili dikkat edilmesi gereken noktaları belirtmeleri. Onun dışında eğlencelik.

 2. her şeyi dozunda bıraktırmak lazım. ingilizlerin abartılı duygusal milliyetçilikleri onları alay konusu haline getiriyor.
  https://www.youtube.com/watch?v=lBGfCiZmRAQ
  şurda üstünde bayrak salladıkları arabaların çoğu yabancı üretim resmen. https://www.youtube.com/watch?v=vmcmqTAu6b8
  hepimiz topgearda adamların rastgele dolaşırken trafikte nasıl kaliteli araçların dolandığını görüyoruz. hayat standartı yüksek ama üretim dışa kaymış. birleşik kırallık güç kaybediyor. kameron gibi adamlar durumun farkında ama. şu hayatta ne zaman aklıma değil duygularıma uysam kaybetmişimdir. bu yüzden milliyetçiliğide fazla önemsemem. insanı hataya düşürür.

YORUM YAZ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.