İşte Sürat İşte Ses 090 (S07E09)

Bu videodaki kişiler

FL-90.ss

Benzer videolar

Bu videonun bulunduğu kanal

Bu videonun bulunduğu listeler

Yorum (10)

 1. arabanın ağırlığını düşürmek için motorun elektronik aksağmını sökmüşlermiş… buna inanan varmı? bunca yıllık usta bu kadar cahil olma olasılığı varmı? o motorun core diye tabir edebilçeğimiz beygir güçü zaten ne kadar? yani o elektronik idame sayesinde turboların soğuması varsa 2. kam milinin dahil olması gibi şeyler oluyor. bu adamda bunu çok iyi biliyor. oturmuşlar düşünmüşler nasıl drama yaparız diye. bunu bulmuşlar.

  1. sen niye hep bu adamlara böyle laf yapıyorsun ya.Her gördüğümde senin yorumun ve nefret içeriyor

   1. çünkü insanları uyandırmayı seviyorum. tabi bazı insanlar uyuşturucuya muhtaçtır. adamlar bu aptal showlarla amerikan yaşam tarzını gayet iyi satıyorlar. bakın nasıl zengin oluyoruz bakın nasıl özgür dünyada sistem işliyor gibisinden. Amerikan televizyonu sürekli batıyı över doğuyu itin götüne sokar. reality showları bile yalandır halbuki. Hele git Washington times. Nweyork times CNBC CNN FOX gibi büyük medya kartellerinin yalanlarına bak. Hollywood zaten malum dinin kontrolü altında. En son ne zaman müslümanlarla ilgili düzgün bir şey gördün? TopGear bile kendi mallarını nasıl haksız övüyorlardı.
    Belki sen o bilince sahip olmayabilirsin ama ben Bilen insan olarak eski nesil olarak bu yorumları buraya koyuyorumki batı gençlerimize yalanı satmasın! Elimden ne yazıkki bu kadarı geliyor. Ama bunuda kendi zamanımı kullanarak yapıyorum. Köstek değil destek oluyorum. Olmam gereken yere. Yoksa ne siteye nede admine olumsuz bir eleştirim yok. Aksine böyle ne kadar taraflı şey varsa yüklesin. Burda altına yazalım. Devekuşu gibi kafamızı bir yere gömmek bizi ançak zayıf konumuna düşürür. Ve eğerki bir gün kendi arabamızı vesairemize yapçaksak inşallah bir şekilde katkı sağlamış oluruz.

  2. ağırlığı düşürmek için değil tepki süresini kısaltmak için bilgisayarı iptal etmeye çalışıyor,düşün biraz beyni kullanmanın yan etkisi yok.

  3. Zaten bu program da tam batıyı övüp doğuyu itin götüne sokan bi program. Yarıştıkları adamlar doğudan zaten. Bakıyorum antin kuntin bölümlere yorum atmak için yorum atıyorsun. İzleme kardeşim o zaman. Hem programı beğenmediğini söyleyip saçma sapan eleştriler yapıyorsun hem de izlemeye devam ediyorsun. Bir de öyle bir yorum yapmışsın ki sanki adamlar hristiyanlık propagandası yapıp bu programda İslam’ı Müslümanlığı fln kötülüyor. İnsanları uyandırıyormuş 😀 gerçekten buna inanıyor musun? Neymiş özgür dünya nasıl zengin oluyoruz fln 😀 Evet özgür dünya. Bu programda bu adamın deli gibi zarar ettiği bölümlerde vardı.Müzayedelere katılıp deli gibi masraf ettiği arabalara milletin 3 kuruş vermesiyle geri döndüğü de oldu. Bu programdan gençler gerçekten bir şeyler alacaksa zaten alsınlar. Bu adam resmen iş hayatının görünen yüzü. Risk alıyor gerekirse büyük oynuyor kaybettiği de oluyor ama büyük kazandığı da oluyor. Ama tabi sen bilince sahip bilen bir insansın biz değiliz 😀 pardon

 2. izliyici burda bişeylerde öğrenmek için izliyor yanlış bilgi verilmemeli insanlar kandırılmamalı. fakat çokta şee yapmamaklazım elin gevuru işte yapar her türlü. ayrıca çevirme hatalarıda olabilir.

 3. Bunun reality show olduğunu bilmeyen bir arkadaş sürekli saçma bi senaryo olduğunu söylüyor.Bu dizilerdeki gibi adamlar biraz merak uyandırmak ve heyecan katmak için böyle şeyler yapıyor.Buna realty show diyoruz.Wheeler dealer degil ki bu konsepti farklı yani.Bizde yapsak hem gerçekçi olur hemde Türk insanına hitab eden bir program olur diye düşünüyordum ama TRT nin yapmış olduğu ve Samanyolu yolu oyunculuğuyla insanları aptal yerine koyan %100 oto ve tamirhane programlarına baka bilirsiniz. Ayrıca bu programları Discovery Channel çekiyor neden sürekli siteye sitem ediyorsunuz.

 4. neden videolarda her 5 dk da bir reklam çıkıyor bu ne saçmalık arkadaş insanı belgesel izlemekten soğutuyorsunuz tam zevkle izliyorum sonra pat reklam … farkındayım reklamdan para kazanıyorsunuz ama her 5 dk da bir reklamda koyulmaz…

YORUM YAZ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir