Oto İstifçileri 10 (S02E04)Lincoln Zephyr (1937)

Eski bir güreşçi olan Chuck Palumbo yeni bir meslek arayaşı içindedir. Rick Dore ise antika otomobiller arayan bir hotrod ustasıdır. Birlikte SLAM adında bir kaporta garajı açarlar ve Amerikan klasik arabalarının son durağı oto istifçilerine yönelirler.

Corvette’lerden Camaro’lara, gözden çıkarılmış klasik Amerikan arabaları bulmak için oto istifçilerinin arka bahçelerini ve arsalarını dolaşırlar. Rick ile Chuck’un planı paslı hurdaları çekip satabildiklerini satmak; kazandıkları parayla gelecek vaat eden bir tanesini sergileyecek düzeyde yenilemek. Kalan para SLAM’ın kârı olacak, istifçi ise elindekileri sattığı ve yeniden oto biriktirmeye başlayacağı için memnun olacak. Alan memnun, veren memnun gibi.

Ancak, Chuck ve Rick kısa sürede pek de öyle olmadığını, bağladıkları her anlaşmanın istifçinin oto biriktirme saplantısını körüklediğini görüyorlar. Hem arabaları hem de yaşamları yeniden inşa eden araba yenileme işi her defasında Chuck ve Rick’in itibarını ve sağlığını riske atıyor.


ech10ss

Benzer videolar

Yorum (5)

  1. ne yazıkki 10. bolumden sonrası yok o beni çok üzdü acaba devamı gelirmi saygılar paylaşımların harika

      1. Merhaba bu belgeselin hayranıyız. İkinci sezonun bütün bölümlerini bulamadık. Bize yardımcı olur musunuz? Sizin sitenizde sadece 2.sezon 1 ve 3. bölümler açılmakta.

YORUM YAZ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir