Dizel Kardeşler 12 (S02E04)

Bu videodaki kişiler

‘Dizel Kardeşler’ Heavy D, Dizel Dave ve DizelSellerz’daki ekiplerini izliyoruz. Her bölümde ekip, DizelSellerz’da, kullanılmış ve oldukça kötü durumda olan kamyonları alıyor, onarıyor, yeniliyor ve sosyal medyayı pazarlama aracı olarak kullanarak tekrar satıyor.

Sosyal medyada milyonlarca tık alan DizelSellerz, dizel sevenler için, en güzel kamyon yenilemelerini takip ettikleri, en çılgın dublörlük sürüşlerini izledikleri vazgeçilmez bir adres oluyor.

Bu yepyeni programda ekibi, inanılmaz kamyon yenilemeleri yaparken, zorlu şakalar üzerinde uğraşırken ve dublörlük denemeleri üzerinde çalışırken izliyoruz.


Benzer videolar

Bu videonun bulunduğu kanal

Bu videonun bulunduğu listeler

Yorum (4)

  1. çok fazla saçma gösteri yapıyorlar. ne komik nede iyi. yavan. asla 2. kere seyredilmez. bıktım şu redneck taklidi yapanlardan adamın red neck olmadığı orta sınıf normal biri olduğu her halinden belli. aynısını ördek hanedanlığındada yaptı discovery. show önçeki hayatlarında adamlar sakalsız sörf yaparken fotoğrafları var.

  2. sayfa yönetimine selamlar rica ediyoruz dizel kardeşlerin yeni bölümlerini özlemle bekliyoruz yeni bölümlerin yüklenmesini ısrarla istiyoruz

YORUM YAZ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir