Dizel Kardeşler 04 (S01E04)

Bu videodaki kişiler

‘Dizel Kardeşler’ Heavy D, Dizel Dave ve DizelSellerz’daki ekiplerini izliyoruz. Her bölümde ekip, DizelSellerz’da, kullanılmış ve oldukça kötü durumda olan kamyonları alıyor, onarıyor, yeniliyor ve sosyal medyayı pazarlama aracı olarak kullanarak tekrar satıyor.

Sosyal medyada milyonlarca tık alan DizelSellerz, dizel sevenler için, en güzel kamyon yenilemelerini takip ettikleri, en çılgın dublörlük sürüşlerini izledikleri vazgeçilmez bir adres oluyor.

Bu yepyeni programda ekibi, inanılmaz kamyon yenilemeleri yaparken, zorlu şakalar üzerinde uğraşırken ve dublörlük denemeleri üzerinde çalışırken izliyoruz.


DB-04.ss

Benzer videolar

Bu videonun bulunduğu kanal

Bu videonun bulunduğu listeler

Yorum (2)

  1. dodge hangi akla hizmet yanıcı izolasyon malzemesi kullanmış. ya bu dizel kardeşler yalancı (niye söylesinler ekmek yiyorlar üstünden) yada dodgeyi insan hayatına tuvalet kağıdı değeri kadar önem veren muhasebeciler yönetiyor.

  2. arada yanıt gelmişmi diye bakıyorum her baktığımda şu kamyonun şekilsizliği dahada gözüme batıyor. yaho monokop şaseyi hangi akla hizmet bu kadar uzatır ağırlaştırırsın. ağır arac dingili ekleyince ağır araç şasesimi olur Allahın sakallı dingilleri. şu arabanın kasasına yük koyun araziye vurun kamyon kağıt gibi yırtılmaya başlar…

YORUM YAZ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.