Küba Arabaları 3


Küba’ya gidin ve burada klasik arabaları onarıp zaten sahip oldukları arabaların bakımını yapan tutkulu bir araba meraklıları grubu olan A lo Cubano Car Club’ı ziyaret edin.


cc-03-ss

Benzer videolar

Yorum (2)

  1. biraz daha deşeyim dedim kübayı https://www.youtube.com/watch?v=Qlm2VZy7Sj4 doğrudan amerikan propogandası. olumsuz yönler sıralamış sadece. bu methodla dünya güzeline bile çamur atarsınız çünkü dünyada saf iyi veya kötü yoktur. şurda çok güzel bir ekşi entrsi var.
    abd nin yanı başında uyuşturucu kartellerinin cirit attığı, halkın fakirlikten kırıldığı meksika örneği varken, ve devrimden önce küba nın amerikan mafya babalarının arka bahçesi olup, fuhuşun ve uyuşturucunun inanılmaz boyutlarda olduğunu bilmeyen zır cahillerin hakkında 40 bin dolar yıllık geliri olurdu yalanını savurduğu ülke. küba sosyalizm ile belki de bir batı avrupa ülkesi refahının çok çok gerisindedir, ama bir orta doğu, bir afrika ile kıyaslandığında insanca yaşama konusunda çok ilerdedir ve bunu yanı başındaki amerika ya değil devrime borçludur.

YORUM YAZ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.