Klasik Oto Peşinde 108 (S07E04)

Bu videodaki kişiler

1920-kissel-gold-bug-speedster

Benzer videolar

Bu videonun bulunduğu kanal

Bu videonun bulunduğu listeler

Yorum (5)

  1. Citroen 2CV aşırı gıçığım. kadın arabası. fakirlikten kullanmış olan neysede buna para harçıyan …… dır.

    1. Eski arabaların çoğu (Amerikanlar hariç) ucuz olsun diye üretilmiştir zaten. İkinci Dünya Savaşı sürecinde iyi-kötü bir araba olsun diye yapıldı çoğu. 80 yıl önce tasarlanmış VW Beetle’ın bugün bile kullanılmasının sebebi harika bir araba olması değil, klasik olması sadece. Koleksiyonculuka kullanımına, rahatlığına bakılmaz zaten. Ne kadar eski ve ne kadar ilk haline yakınsa o kadar değerlidir.

  2. küçük arabalara ve kullanlara saygı duymamamın iyi bir sebebi var. çok az küçük araba iyi üretim kalitesi ve sürüşe sahip. onlarda zaten pahalı. bunun dışında küçük arabaların hepsi beş para etmez. çünkü arabanın geometrisi sürüş dinamikleri ve aracın mecbur olduğu yolcu bagaj boşluğu bir biri ile savaş halindedir. insanın maddi durumu imkan vermez o ayrı Ama…. iyi araba kullanmadığı halde araba kullandığını sanan tiplere trafikte eminimki sende farkında olmadan ……. bipliyorsundur. Çünkü Klarksonun dediği gibi birinin kötü araba seçmesi kendi hayatı dahil bir çok şeye zerre kadar değer vermediğini gösterir.

    ha birde benim tamirçiye vaktiyle tamir olan bir tigrayı gösterip nasıldır diye sormuştum. bana s…kt..r et it uğursuzz arabası. ib…eler kullanıyor demişti… o gün bu gündür bütün ne zaman tigra görsem aklıma suni deri pantolonlu tipler gelir….

YORUM YAZ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.