Uçak Kazası Raporu 134 (S16E04)

Her uçak kazasından sonra havacılık sektöründeki güvenlik önlemlerinin bir kat daha arttığı bir gerçek. National Geographic Channel’ın efsane belgesel dizisi “Uçak Kazası Raporu”, yakın geçmişte meydana gelen uçak kazalarının perde arkasını incelemeye devam ediyor.

Gerçekleşen her kazadan ders çıkarıp, kendisini bir adım daha geliştiren havacılık endüstrisi günümüzde hala en güvenli ulaşım şekli olmaya devam ediyor. Uçak Kazası Raporu, havacılık tarihinde iz bırakmış sansasyonel uçak kazalarının perde arkasını inceleyerek, uçuş esnasında neyin ters gitmiş olduğunu öğrenmeye çalışıyor. Kokpit kayıtları, kaza raporları ve görgü tanıklarının ifadelerinden yararlanan yapım, gelişmiş bilgisayar grafikleri ve gerçekçi canlandırmalarla kazayı yeniden yaşamanızı sağlayacak.


Benzer videolar

Bu videonun bulunduğu kanal

Bu videonun bulunduğu listeler

Yorum (11)

  1. arkadaşın bahsettiği şey zaten bölümün başında söyleniyor mesela bu bölümün adı ölümcül detaymış arkadaş ben bunu seyretmiş miydim dememek için istemiş

  2. Aynen bu bölüm benim arşivde mevcuttu cok sorun değil yani sadece eklenebilir mi diye sormak istedim.

  3. parça ilk problem çıkardığında adam gibi yeni parça yapsalarmış bu olmazmış. servis elemanı görmeden parçayı nasıl birleştirsin. rezillik.

  4. İlk 6 sezon Internet’ten var ama sonrası Yok acaba rakı bölümleri de yükler mısınız?

YORUM YAZ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir